Слухай онлайн

Андрій Богдан відзначив День Незалежності в компанії юриста Курченка

1/2
Глава Офісу президента не був в Україні під час урочистостей до дня Дня Незалежності. Натомість Андрій Богдан відвідав весілля свого друга, Андрія Довбенка, який раніше був юристом наближеного до Януковича олігарха Курченка.

Весілля проходило в Сен-Тропе, що на півдні Франкції. Разом із Богданом також був скандальний забудовник Андрій Вавршип. Про це повідомляє портал bihus.info. 

"Весілля святкували в Сен-Тропе, що на півдні Франції. Богдан прибув на весілля 22 серпня, коли молодята влаштовували так зване «пре-паті». Третій день святкувань припав на День Незалежності. І поки Президент Володимир Зеленський приймав офіційні делегації і був присутній на параді в центрі міста, керівник його Офісу відпочивав на приватній яхті", - йдеться у матеріалі рослідувачів.

Андрію Довбенку приписують вплив на кадрові призначення та «вирішення питань», зокрема з державними реєстраторами, у виконавчій службі та з продажем арештованого майна. Детальніше про вплив Довбенка за попередньої влади дивіться в матеріалі 'Темний бік Мін'юсту'.

Крім того, як зазначає Наші гроші, Довбенко відомий тим, що фігурує в паперах Yanukovychleaks як юрист в організації Сергія Курченка.

Його обраниця – юристка Ганна Огренчук. Кілька тижнів тому її було призначено до комісії з питань правової реформи, куди увійшов ряд наближених до Андрія Богдана людей. Склад комісії затверджений указом Зеленського, а за його формування, судячи з документу, відповідав Богдан.

Крім Андрія Богдана, на весіллі Довбенка був присутній забудовник Андрій Вавриш, який раніше презентував проект перенесення офісу президента в ''Український дім''.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ