Бориславець Остап Павляк здобув золото на чемпіонаті світу з кікбоксингу

1/2
Бориславець Остап Павляк – знову на найвищій сходинці п’єдесталу. На чемпіонаті світу з кікбоксингу ISKA 2023 спортсмен виборов золото. ро це повідомили у пресслужбі Бориславської міської ради.

Змагання проходили з 17 по 22 жовтня в м. Мюнхені. Учасниками були понад дві тисячі спортсменів з 38-и країн світу.

Це вже вдруге спортсмен здобуває золото на змаганнях такого рівня. Минулого року Остап став переможцем на чемпіонаті світу з кікбоксингу ISKA 2022 серед молоді. На змаганнях світового рівня серед дорослих боксер виступив вперше. Попри те, що він був наймолодшим учасником у своїй ваговій категорії (70 кг), провівши чотири поєдинки, спортсмен впевнено переміг суперників Румунії, Німеччини, Італії, а у фінальному поєдинку здолав представника Данії.

Тренує спортсмена його брат Олег Павляк. Обидва боксери є вихованцями Бориславської дитячо-юнацької спортивної школи.