Слухай онлайн
Кримінал

Чиновнику ЛОДА висунули підозру у привласненні бюджетних коштів

Погодили підозри очільнику одного із управлінь ЛОДА, його підлеглому та керівникам товариства у привласненні бюджетних коштів виділених на будівництво амбулаторій. Про це повідомила прокурорка Львівщини Ірина Діденко.

Слідство з’ясувало, що впродовж 2018 року із бюджету виділено кошти на будівництво шести об'єктів, переважно абулаторій. Тендер на всі об'єкти виграло одне товариство.

Як зазначила Діденко, наразі є достатньо доказів, тому погодили підозри у привласненні 1,3 млн грн при будівництві амбулаторії монопрактики в с. Дубравка:

  • засновникам ТОВ
  • тимчасово виконувачу обов’язків начальника управління ЛОДА
  • та його підлеглому

Кваліфікація дій за ч.2 ст.28 - ч.1 ст.366, ч.1 ст.366, ч.ч.3,4 ст.191, КК України.

В прокуратурі Львівщини зазначили, що для реалізації свого замислу вказані особи внесли до офіційних документів завідомо неправдиві відомості:

  • завищили об’єми
  • вартість виконаних робіт
  • використаних матеріалів

Це при тому, що, фактично, роботи виконані не були. На фото амбулаторія на день початку проведення експертизи, акти про виконання робіт з будівництва якої вже підписані і гроші перераховані.

Наразі двом керівникам товариства про підозри оголошено.

Чиновники для їх вручення не з'явились, кажуть, що захворіли.

За вчинене службовцям загрожує від 5 до 8 років ув’язнення, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю.

В прокуратурі готують клопотання про обрання запобіжних заходів, відсторонення від посад.

Також як зазначила Ірина Діденко, прокуратура перевіряє причетність і інших осіб, а також привласнення коштів при будівництві решти амбулаторій. Там аналогічний стан справ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");