Слухай онлайн
Кримінал

Державі повернуть земельну ділянку лісового фонду, що на Львівщині

Суд задоволив позов обласної прокуратури про повернення земельної ділянки лісового фонду вартістю понад 13 млн грн. Про це повідомили 4 травня Гал-інфо у пресслужбі Львівської обласної прокуратури.

Господарський суд Львівської області задовольнив позов Львівської обласної прокуратури в інтересах держави до Миколаївської райдержадміністрації та ТОВ "Агробудсервіс" про повернення земельної ділянки лісового фонду, що знаходиться на території с.Бродки площею 4,3 га та вартістю 13,1 млн грн у власність держави.

Встановлено, що розпорядження про надання в користування земельної ділянки не видавалось, договір не підписувався, не був зареєстрований у встановленому порядку, земельна ділянка в Державному земельному кадастрі зареєстрована пізніше, ніж права відповідачів на неї, а земельна ділянка була надана товариству в оренду під розширення кар’єру піску для розробки Південно-Тростянецького родовища на підставі підроблених документів.

Відтак, щоб відновити порушені майнові права, прокуратура  пред’явила позов до суду, який рішенням Господарського суду Львівської області задоволено в повному обсязі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ