Як повідомили Гал-інфоу прес-службі ЛОДА, Департамент внутрішньої та інформаційної політики під час карантину у квітні організував для молоді Львівщини низку онлайн-проєктів та вікторин.
Проєкт «Молодіжна політика в умовах децентралізації» інформує про сучасний стан місцевої молодіжної політики в деталях, цікаві та корисні можливості для молоді в громадах, а також дав відповіді на актуальні питання та юридичні аспекти молодіжної політики в умовах децентралізації.
Наступний онлайн-проєкт стосувався важливої теми і мав назву – #його величність ОРГАНІЗМ. Він включав 8 рубрик у яких читачі знайшли прості відповіді на складні запитання про організм людини, дізнались цікаві факти та поради про те, як берегти себе та своє здоров’я.
Ще два проєкти на тему національно-патріотичного виховання досі відбуваються у вигляді #Challengе#НПВ_Львівщини, де молодіжні громадські організації діляться у соціальних мережах приємними спогадами із заходів, проведених у 2019 році.
«Наша дума, наша пісня не вмре, не загине» - проєктом висвітлюються пісні, які лунають на вишколах молодіжних громадських організацій національно-патріотичного спрямування і його основна мета – популяризація української пісні.
Проєкт «Кар’єра +» реалізовується спільно з Львівським обласним молодіжним центром та командою «HR Team» для того, щоб допомогти молоді знайти роботу мрії та успішно працевлаштуватись. Він включає 5 вебінарів, на яких спікери дають вичерпні відповіді на найпоширеніші запитання серед молоді щодо пошуку омріяної роботи. Цікаво, що під час карантну відбулись 3 онлайн-вебінари на фейсбук сторінці проєкту.
Також, відділом молодіжної політики та Львівським обласним молодіжним центром розпочато проєкт «Молодіжні простори спільними зусиллями». Його мета – забезпечити молодіжні простори та ініціативні групи Львівської області необхідними знаннями та навичками для успішної розбудови своїх організацій. У проєкті беруть участь 40 учасників з десяти районів Львівської області. Навчання відбувається в онлайн режимі: кожної середи учасники отримують відео від спікерів, а також домашнє завдання до кожної теми. За квітень відбулося 2 навчальні модулі, попереду ще три.
Зазначимо, що крім онлайн-проектів на сторінках соціальних мереж відділу молодіжної політики відбулось 10 вікторин, у яких взяли участь понад 1000 осіб.
За майбутніми проєктами відділу молодіжної політики слідкуйте на фейсбук, за посиланням, та на інстаграм сторінці.