Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

«Два кроки над прірвою» : у Львові відкрили експозицію фотографії

29 травня у Львівському історичному музеї відкрили експозицію сучасної української фотографії «Два кроки над прірвою». Про це повідомляє Львівська ОВА.
Фото: Львівська ОВА

Це – фотопроєкт колективу авторів з артоб'єднання «Kyivphotos-Hall 2012» і львівської творчої фотоспільноти. На виставці представлені роботи 29 фотомитців з різних куточків України, зокрема Львова, Київщини, Запоріжжя, всього – понад 40 авторських світлин, серед яких – фото  військових, які служать в ЗСУ. Виставка була представлена у Києві, а тепер її можна оглянути в артпросторі Львівського історичного музею. 

«Скільки людей відчули на собі це відчуття прірви. У кожному фото – біль зболеної землі, біль людський. І разом з тим ми бачимо силу, силу духу і жаги до життя.  

Наш вектор – йти вперед, не впасти в прірву, а вистояти, відбудувати, максимально зберегти. Дякуємо організаторам виставки та митцям за вашу працю. Завдяки світлинам вкотре бачимо, яка наша країна унікальна і красива. Дай Бог, щоб якнайшвидше ми відкривали виставку, присвячену перемозі України», – наголосив заступник голови Львівської ОВА Іван Собко.

Куратором виставкового проєкту є фотомитець Валерій Ліщинський.

«Фотографії на цій виставці – це з одного боку – війна, яка не дає існувати,  а з іншого – наше життя і ті дивовижні речі, які попри цю страшну війну відбуваються. 

Митці зупиняють ці миті, фіксують, аби передати нам, своїм глядачам», – зазначив Валерій Ліщинський.

За словами української поетеси Ірини Антонович, є громадянська поезія, а є громадянська фотографія.

«У фотографів оголена душа, вони вміють відчувати все, що відбувається гостріше, і вміють  передати біль кожної людини. 

Виставка називається «Два кроки над прірвою» або два роки над прірвою, адже вона була присвячена саме до другої річниці війни. Цими світлинами митці хотіли передати віру, тепло і впевненість, що з кожним новим ударом долі наш дух стає міцнішим. Україна буде!», – наголосила Ірина Антонович.

Фотовиставку експонуватимуть з 29 травня до 29 липня в артпросторі Львівського історичного музею. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ