Слухай онлайн
Культура

INSO-LVIV продовжує дивувати: концерт без диригента до 250-річчя Бетховена

Оркестр INSO-LVIV продовжує дивувати: цього разу музиканти підготували концерт без диригента до 250-річчя Бетховена.

З нагоди великого Бетховенського ювілею репертуарне наповнення кожного театру та концертного залу світу продовжує рясніти творами композитора!

Та через карантинну перерву для культурної індустрії, небагатьом вдалося втілити грандіозні плани: найбільші фестивалі та локальні проєкти були закритими або переходили в digital-формати. Але музика віденського класика в найбільш мовчазний рік продовжує звучати.

Саме тому оркестр INSO-LVIV присвячує цілий концерт творчості великого композитора і 3 грудня 2020 року о 19:00 на сцені Львівської національної філармонії презентуватиме проект BEETHOVEN 250.

Програма:

1. Людвіґ ван Бетховен Потрійний концерт op.56
2. Людвіґ ван Бетховен концерт для скрипки з оркестром D-dur, op.61

У програмі одні з найвідоміших та найскладніших творів Бетховена. Концерт для скрипки, віолончелі та фортепіано, відомий також як Потрійний концерт, був написаний Бетховеном в 1803 р, а в 1804 опублікований видавництвом Breitkopf & Hartel. Вибір соло інструментів робить його фактично концертом для фортепіанного тріо, і це єдиний концерт Бетховена для понад одного соло інструменту.

Єдиний у Бетховена і Концерт для скрипки з оркестром (1806, op. 61) належить до найскладніших творів скрипкового репертуару. Справа не стільки в технічних труднощах, які не мають самодостатньої цінності, скільки в глибині змісту, що вимагає високої виконавської зрілості.

Бетховен присвятив Скрипковий концерт своєму  другу дитинства Стефану фон Бройнінг. Офіційна критика не відразу гідно оцінила новий шедевр Бетховена. Однак чудова музика швидко завойовувала популярність у слухачів і виконавців, і незабаром Скрипковий концерт Бетховена - одне з найпрекрасніших творів цього жанру - став справжньою перлиною скрипкового репертуару світу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ