«Карпати» вирвали перемогу в дуелі з «Маріуполем»!

Вирішальний гол маріупольцям у поєдинку восьмого туру «чемпіонської» групи Першої ліги України сезону-2023/2024 підопічні Мирона Маркевича забили на заключних хвилинах гри.

ФСК «Маріуполь» – ФК «Карпати» (Львів) 1:2

Голи: Савін (74) – Клименко (10); Тлумак (89).

«Маріуполь»: Караващенко, Шушко, Тєрєхов, Харжевський, Фатєєв (Малакі, 88), Задоя (Булгаков, 55), Мочевінський (Мнишенко, 67), Плакса, Савін (Батальський, 88), Пуди (Петровський, 46), Зубков

«Карпати»: Кожухар, Мизюк, Бабогло, Полегенько, Саків (Козік, 37), Хаса, Підлепенець (Тлумак, 71), Клименко (Демченко, 80), Чех (Рябов, 71), Чачуа, Невеш Іґор (Сидун, 80)

Львів'яни вийшли вперед наприкінці першої ігрової десятихвилинки: Євген Підлепенець на правому фланзі штрафної площі накрутив опонентів і прострілив на лінію воротарського майданчика, звідки Владислав Клименко в дотик відправив сферу в сітку – 1:0.

А на 74-ій хвилині матчу Антон Савін гарматним дальнім ударом зі штрафного під поперечину відновив рівновагу – 1:1.

Однак «карпатівці» не опустили руки і під завісу протистояння перевернули шальки терезів на свій бік: після класної комбінації Єгор Демченко відддав передачу Юрію Тлумаку на правий край карної площі, і той з гострого кута пробив по воротах – 2:1!

У наступному турі «Карпати» в рідних стінах поміряються силами з київським «Лівим берегом».