30 січня о 17:00 у народному домі ім. Івана Франка у Дрогобичі проведуть прощання з колядою та збір коштів на дрони для воїнів. Про це інформує міська рада Дрогобича.
Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина» проведе у Народному домі Дрогобича концерт-прощання з колядою, в межах якого відбудеться благодійна акція збору коштів для 67 окремого батальйону територіальної оборони ЗСУ.
Дрогобичан та гостей міста запрошують долучатись до заходу та підтримати українських воїнів.
Вхід вільний.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ