Слухай онлайн
Надзвичайні події

ЛМР: у Львові організували 6 додаткових пунктів обігріву

Як повідомили в пресслужбі Львівської міської ради, на найближчі 2 доби прогнозують значні морози, в місті організували 6 додаткових пунктів обігріву.

У Львові діятиме 6 додаткових пунктів обігріву для потребуючих. Ці пункти функціонуватимуть у кожному районі міста від сьогодні і до вівторка, 25 січня. У кожному з них можна буде випити гарячого чаю з печивом, щоб зігрітись. Їх облаштували, оскільки синоптики прогнозують по місту Львову вночі від -10°С до -12°С, а наступної ночі - 13° – 18° морозу.

«Впродовж наступних двох діб синоптики прогнозують значне зниження температури повітря, зокрема й до мінус 12-18°С. Мусимо подбати про всіх, хто цього потребує, їм має бути тепло. Саме тому у Львові організували додаткових 6 пунктів обігріву – по одному у кожні районній адміністрації», - зазначив керівник департаменту гуманітарної політики ЛМР Євген Бойко.

Нагадаємо, у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб на вул. Кирилівській, 3а пункт обігріву функціонує щоденно з 09.00 до 20.00 год., тел. 233-14-79 (з 20.00 до 09.00 год для бездомних осіб діє відділення нічного перебування тел. - 233-10-49).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ