Львівська каноїстка виборола бронзову медаль Чемпіонату світу

Львівська каноїстка Валерія Терета здобула третє місце на Чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное. Дівчина змагалась у каное-одиночці на дистанції 5000 м. Про це повідомляє ЛМР.
Валерія Терета

В узбецькому Самарканді відбувся Чемпіонат світу з веслування на байдарках та каное. Загалом збірна Україна на цих змаганнях заробила дві золотих та дві бронзових нагороди, посівши підсумкове пʼяте місце у загальному медальному заліку.

Одну з бронзових нагород здобула львівська спортсменка Валерія Терета. Каноїстка фінішувала третьою в одиночці на дистанції 5000 м. У заїзді Валерія програла всього 16 секунд представниці Німеччини Анніці Лоске.

Нагадаємо, Валерія Терета – вихованка Михайла Поцюрка та Володимира Деця, учениця Львівського фахового коледжу спорту. Тренується в СДЮШОР «Веслярик».