Львівський борець переміг на міжнародному турнірі

Загалом чоловіча збірна України з вільної боротьби посіла перше місце в командному заліку
фото управління молоді та спорту Львівської ОВА

Борець Юрій Ідзінський із Львівщини виборов золото міжнародного турніру в Італії.

Про це у фейсбуці повідомляє управління молоді та спорту Львівської ОВА

23-річний спортсмен з Винник виборов перемогу на міжнародному турнірі «Sassari City Matteo Pellicone Memorial» в Італії. Він змагався у ваговій категорії 125 кг.

Юрій — майстер спорту України міжнародного класу. Нещодавно він вперше виборов золото чемпіонату України з вільної боротьби серед дорослих.

Вільну боротьбу спортсмен опановує у Комплексній обласній дитячо-юнацькій спортивній школі «Атлет» та ФСТ «Динамо». Його тренують Віктор Глібенко та Роман Проців.

Загалом чоловіча збірна України з вільної боротьби посіла перше місце в командному заліку. Наші борці здобули 12 медалей, половина з них — найвищого гатунку.