Слухай онлайн
Культура

Львів’ян запрошують на лекцію про культуру

На Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні відбудеться лекція Тараса Лютого на тему: "Культура: де моя/наша незалежність?".

«Цей серпень особливий: нашій Незалежності — 30! Така дата спонукає оглянутися на часову дистанцію позаду, що привела нас у теперішній момент і зробила кожного/ну такими, якими ми є. Якими були 30 років Незалежності України крізь призму культури, і якими ми постаємо перед майбутнім, котре може здивувати чи не щомиті. Маємо чудову нагоду поміркувати про це спільно зі знаним філософом, есеїстом Тарасом Лютим», — зазначають організатори.

Лекцію «Культура: де моя/наша незалежність?» слухаємо наживо 14 серпня, у суботу, о 17:00 на території Меморіалу. Учасників просять зареєструватися. Також запланована онлайн-трансляція на фейсбук-сторінці Інституту стратегії культури та Конгресу Культури / Culture Congress.

Ця зустріч є преподією Конгресу Культури «Сцена майбутнього», що відбудеться у Львові 14-16 жовтня цьогоріч. Подію організовує Інститут стратегії культури та ГО «Вірменська 35» за підтримки Львівської міської ради й МФ «Відродження».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ