Слухай онлайн
Спорт

Львів’янка Катерина Григоренко – перша українська призерка Всесвітньої зимової Універсіади-2013

Українські спортсмени успішно розпочали змагання Всесвітньої зимової Універсіади-2013, яка відбувається в місті Тренто (провінція Трентіно, Італійська Республіка). Першу медаль до скарбнички української збірної принесла представниця Львівщини – Катерина Григоренко. Про це повідомила Оксана Вацеба.

Катерина Григоренко – студентка Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту міжнародного класу, відзначилася срібною медаллю на десятикілометровій дистанції класичним і вільним стилем, програвши менше секунди представниці із Республіки Казахстан.

Як зазначають у Львівському обласному відділенні Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, ХХVІ зимова всесвітня Універсіада розпочалася 11 грудня 2013 року. Участь у змаганнях беруть близько 10 000 учасників з 162 країн світу. Студентська збірна України налічує майже дев’яносто юнаків і дівчат, які представляють двадцять вітчизняних вищих навчальних закладів, зокрема Львівський державний університет фізичної культури та Львівський державний університет внутрішніх справ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...