Дзвенислава Черник здобула першість серед сотні учасників.
Як повідомили у пресслужбі Львівської обласної ради, спортсмени змагалися за особисті та команді медалі на дистанції 18 метрім у межах чемпіонату України зі стрільби з лука серед кадетів.
Вихованка комунального закладу Львівської обласної ради «Школа вищої спортивної майстерності», підопічна тренерів Марії Гавелко та Назара Кузика – Дзвенислава Черник здобула золоту нагороду в особистих змаганнях.
В останній змагальний день, 21 листопада, лучниця до свого медального доробку додала ще командне «срібло». Вона разом із подругами по команді Вікторією Митрофановою та Софією Бучак вибороли срібні нагороди.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ