Орієнтовна вартість продукції становить понад півмільйона гривень
Детективи Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області завершили досудове розслідування відносно буковинця, який придбав з метою збуту електронні сигарети.
Про це у телеграмі повідомляє БЕБ.
У ході слідства встановлено, що підозрюваний намагався ввезти в Україну з метою збуту близько 1200 одиниць електронних сигарет іноземного виробництва.
Орієнтовна вартість продукції становить понад півмільйона гривень.
Обвинувальний акт направлено до суду.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ