Слухай онлайн
Культура

На кіноринку Пекінського кінофестивалю працюватиме Український стенд

Як повідомляє прес-служба Держкіно, Пекінський міжнародний кінофестиваль відбувається щороку за підтримки уряду КНР та є одним із найвпливовіших і наймасштабніших заходів у регіоні.

Цьогоріч він триватиме з 13 по 20 квітня, а Український національний стенд на кіноринку працюватиме з 16 по 19 квітня.

У день відкриття стенду – 16 квітня – також заплановано спеціальну презентацію української кіноіндустрії та її можливостей: серед запрошених – представники держорганів, ЗМІ, та професіонали кіноіндустрії, зацікавлені у співпраці з українськими колегами. Під час заходу будуть представлені загальні дані про Україну, аналіз національного кіноринку та його досягнень і, що найважливіше, – основні переваги організації зйомок в Україні й успішні кейси українсько-китайського партнерства у галузі аудіовізуального виробництва.

"Пекінський кінофестиваль є вкрай важливою та ефективною платформою для промоції країни і встановлення необхідних для подальшого партнерства зв’язків як з представниками держорганів, так і бізнес-сектору. Минулого року ми вперше організували Український національний стенд на BJIFF, були задоволені його роботою, а тепер плануємо розвинути й закріпити цей успіх та вкотре довести, що #UkraineIsYourDestination – це не просто красиве гасло, а реальний і робочий вектор взаємовигідної міжнародної співпраці", – підкреслив Голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Об’єми та динаміка росту кіноринку Китаю вражають. Так, минулого року касові збори в країні зросли на 9%  і склали близько $9,3 млрд, а кількість проданих квитків становила понад 1,7 млрд.

"На сьогодні у Китаї налічується понад 60 тис. екранів:  у 2018 році щодня відкривалися 22 нових екрани, – розповідає голова Української кіноасоціації Вікторія Ярмощук. –  Зрозуміло, що такий величезний ринок вимагає дуже багато різноманітного контенту. Й українська кіноіндустрія має всі шанси зробити свій внесок у його наповнення. Так, це непросте завдання, адже ринок КНР досить закритий і специфічний. Проте, спільними зусиллями ми намагаємося відкрити його для України".

Держкіно України та Українська кіноасоціація, які вже другий рік поспіль організовують національний стенд нашої країни на кіноринку Beijing International Film Festival (BJIFF), оголошують конкурс для Представлення проектів на Пекінському міжнародному кінофестивалі.

То яким же чином представникам української кіноіндустрії можна представити свої проекти на Пекінському кінофестивалі та отримати можливість зацікавити китайських та інших міжнародних партнерів? Все просто – треба лише подати до Української кіноасоціації інформацію про вашу компанію, актуальні проекти та сервіси для представлення на нашому національному стенді.

Більшість матеріалів, представлених на стенді, будуть перекладені китайською мовою. Вони надаватимуть вичерпну та актуальну інформацію про кіноринок в Україні.

Дедлайни для подачі матеріалів:

  • до 25 березня 2019 року – відео для трансляції на стенді (mp4/mov, full HD);

  • до 8 квітня 2019 року – друкована продукція.

Цьогоріч насичена програма BJIFF включає понад 300 різноманітних івентів: зокрема, це головний конкурс Tiantan Award, секція "Панорама", великі тематичні форуми та, звісно, кіноринок, на якому буде представлено більше 200 компаній та організацій з усього світу. Щорічно вартість контрактів, підписаних на кіноринку Пекінського кінофестивалю, зростає, а географія розпочатих на ньому бізнес-проектів – розширюється. Тож, сподіваймося, нинішній BJIFF дозволить багатьом представникам української кіноіндустрії долучитися до цих процесів розвитку та росту.

Умови реєстрації учасників BJIFF (до 25-го березня) за посиланням.

Для передачі інформації та матеріалів для національного стенду, а також з додатковими питаннями звертайтеся, будь ласка, до представниці Української кіноасоціації Анни Волкової+380 (44) 459 46 10; 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");