Слухай онлайн
Історія

На Миколаївщині знайшли масове поховання німецьких солдат часів Другої світової

На Миколаївщині історики знайшли масове поховання часів Другої світової. Під час розкопок з невідомої могили підняли рештки декількох невідомих вояків.

Про це повідомляє "Прямий".

Звернули не туди, заблукали і натрапили на історичну знахідку. На верхівці кургану археологи знайшли людські кістки. Їх підняв з-під землі трактор, який орав поле, викликали поліцію, зафіксували знахідку, виявилось, що це - поховання.

Спочатку думали, що у братській могилі радянське військові. Пошукові роботи ускладнили велика кількість стріляних гільз радянських часів. Експедиторам нічого не підказувало чиї рештки вони ексгумують. Та раптом знайшли залишки гаманця з монетами. Вони виявились не радянськими. Згодом знайшли декілька ґудзиків від німецької військової форми та два патрони від карабіна Маузера, а потім трапилась ще одна знахідка, яка переконала пошуковців, поховання точно не радянське.

Зараз пошуковці переконані, що кістки належать солдатам Вервахту. У експедиції по-переду багато роботи: дослідження артефактів та решток загиблих, потім перепоховання.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");