Слухай онлайн
Надзвичайні події

На Стебницькому гірничо-хімічному підприємстві "Полімінерал" сталося технологічне порушення

24 грудня о 9:00 год. на п/с ГПП-110/35/6 кВ ПАТ СГХП «Полімінерал» сталось технологічне порушення, а саме вийшов з ладу контрольний кабель управління вимикача МГ-110 кВ силового трансформатора Т-2, що привело до його вимикання та припинення подачі електропостачання. Про це повідомили в департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

 Оцінивши ситуацію було проведено огляд електрообладнання та прийнято рішення відновити електропостачання по аварійній схемі. На час ліквідації технологічного порушення та відновлення нормальної схеми живлення для роботи у вечірній час та вихідні дні керівництвом підприємства було прийнято рішення залучити необхідну кількість працівників. Під час роботи було виявлено та проведено заміну пошкодженої ділянки контрольного кабелю управління вимикача МГ-110 кВ.

беручи до уваги те, що з 9:00 год. 24 грудня 2015 року до 12:00 год.  30 грудня 2015 року акумуляторна батарея не заряджалась, а для оперативних перемикань (ввімкнення та вимкнення) використовується постійний струм, вмикачу МГ-110 кВ потрібна сила постійного струму 100/150 А.

На цей час проводяться роботи з зарядки акумуляторної батареї типу СК 8 ємкістю 212 банок.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ