Слухай онлайн
Кримінал

На Яворівщині викрито депутата корупціонера

Яворівським РВ УСБУ у Львівській області під час здійснення заходів із контррозвідувального захисту органів державної влади, підприємств, установ, організацій щодо порушення вимог чинного законодавства України отримано інформацію щодо можливого порушення вищевказаного законодавства депутатом Порічанської сільської ради Яворівського району Львівської області. Про це інформує пресслужба УСБУ у Львівській області.
Фото Олена Ляхович, Гал-інфо

З метою попередження та недопущення настання негативних наслідків та запобіганню можливим корупційним проявам проінформовано та залучено в межах компетенції Управління стратегічних розслідувань ГУ НП у Львівській області.

Згідно отриманої інформації, УСР ГУ НП у Львівській області у березні поточного року складено протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане із корупцією, відносно депутата Порічанської сільської ради Яворівського району Львівської області.

Постановою Яворівського районного суду Львівської області цього депутата визнано винним та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

З урахуванням викладеного, з метою запобігання у майбутньому можливим проявам порушення вимог антикорупційного законодавства України Управління СБ України доводить до громадян про можливість настання аналогічних вищевказаних наслідків.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ