18 січня о 5:50 до Служби порятунку надійшло повідомлення про загорання дерев’яної будівлі Свято-Миколаївської церкви в с. Стужиця, що належить до Ставненської територіальної громади Ужгородського району.
Про це інформує пресслужбу ГУ ДСНС України у Закарпатській області.
На місце події прибули бійці державних пожежно-рятувальних підрозділів смт Великий Березний та м. Перечин.
О 06:55 їм вдалося локалізувати загорання на площі 100 кв.м та о 08:10 – остаточно його ліквідувати. Полум’я знищило покрівлю церкви, стіни та все, що було всередині будівлі.
Правоохоронні органи встановлюють причину займання та збитки.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ