Слухай онлайн
Спорт

Олег Лужний: Навіщо купувати і топити "Карпати"?

У розмові з журналістами телепрограми «Реальний футбол» екс-гравець національної збірної України Олег Лужний прокоментував теперішню кризу у львівських «Карпатах» та перспективу розвитку «зелено-білого» футбольного клубу при новому керівництві.

– На мою думку, це взагалі нездорова ситуація. Співвласник «Карпат» Олег Смалійчук – психічно неврівноважена людина. Це вам скаже будь-який лікар чи психолог. Для чого купувати половину акцій футбольного клубу й не піднімати команду з останнього місця і згодом боротися за єврокубки, а топити її, заганяти у Другу лігу? Щоби знищити і потім робити «Карпати» (Галич)? Який зміст у цьому?

Що би зробила в цьому разі нормальна людина? От, для прикладу, ти купив машину, відремонтував її, привів у порядок і їздиш далі. А Смалійчук не з'являвся в клубі, не звертався до гравців. А потім каже, що нам «Карпати» не потрібні. Тоді навіщо ти їх купив? Проблема, що зараз в Україні у футбол лізе багато людей, котрі не розуміють, що і як вони мають робити. Можу побитися об заклад: Смалійчук не є співвласником «Карпат», за ним хтось стоїть.

Мої хороші знайомі зі Львова, серйозні люди зі серйозними грошима, фанати футболу, які, як і всі нормальні львів'яни, переживають за «Карпати», реально готові були хоч завтра викупити половину акцій. Ігор Валерійович Коломойський теж хотів їх викупити, однак Петро Димінський відмовив йому.

Вони добре знають Димінського, телефонували йому. Петро Петрович сказав: під'їде юрист і поговорить з вами. Хотіли зустрітися з Димінським у будь-якій країні світу (де він зараз є?). У підсумку це все закінчилося нічим, тож ці люди зрозуміли, що з тої забави нічого не буде.

На місці фанатів я би розібрався з новим співвласником «Карпат», котрий пускає команду під плінтус. Натомість вони його підтримують.

Що буде далі зі львівськими «Карпатами»? На мою думку, треба покликати Олега Смалійчука на зустріч з уболівальниками, нехай він пояснить ситуацію. Представники Ігоря Коломойського нехай теж приїдуть.

Нагадаємо, кількома днями раніше ситуацію у львівських "Карпатах" розкритикував Мирон Маркевич

Львівська Асоціація футболу

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ