Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

Переможці «Коронації слова 2010» презентують свої книжки у Львові

Автори - переможці конкурсу «Коронація слова» Володимир Лис, Дара Корній та Ярослав Яріш зберуться 19 січня у львівській Книгарні «Є», щоб презентувати прихильникам літератури свої твори. Про це повідомила прес-служба конкурсу.

Завдяки співпраці видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля» та конкурсу «Коронація слова» своїх численних прихильників цього року вже здобули романи волинянина Володимира Лиса «Століття Якова», переможця номінації «Гранд Коронація», та містична історія львів`янки Дари Корній «Гонихмарник». Історичний роман «Із сьомого дна», розпочавши шлях до лаврів бестселера, став вже третім надрукованим у видавництві твором переможців конкурсу.

Переможець «Коронації слова - 2010» у номінації «Гранд коронація», волинянин Володимир Лис отримав корону зі справжнього золота за свій роман «Століття Якова». Прочитавши «Століття Якова», письменниця та літературознавець Оксана Забужко емоційно зазначила: «Лис написав дуже гарну книжку, і я її охоче всім рекомендуватиму. Його роман - оригінальний, і це виявляється в тексті. Не хочу сказати, що його негайно треба номінувати на Нобелівську премію, але читати цю книжку дуже приємно».

Цьогорічний коронаційний переможець, історичний роман «Із сьомого дна», зачарував журі своєю завзятою містичною боротьбою за Козацьку Україну. Гармонійно доповнюючи одне одного родинно-творчий тандем львівських письменників Ярослави Бакалець і Ярослава Яріша, створив фантастичне обрамлення для реальних історичних героїв - козаків, які оживають для боротьби із потойбіччям. Письменниця Галина Пагутяк, яка написала передмову до роману, вбачила в цій історії явну паралель із сучасністю: «Кожен твір на історичну тематику має коріння в сучасності. Для мене це коріння прозирає в тому, як легко людина жертвує принципами заради грошей і влади, забуваючи, що основні моральні імперативи містяться в Божих заповідях».

Роман «Гонихмарник» львів'янки Дари Корній, лауреата третьої премії конкурсу «Коронація слова - 2010», - це розповідь про зворушливу любов та людей з двома душами, що ходять поміж нами. Ця історія вразила навіть володарку численних премій та перемог письменницю Люко Дашвар: «Саме про Любов, про боротьбу між Добром і Злом роман Дари Корній «Гонихмарник». Ви читатимете, а над вами витатиме легкий вітерець справжньої української магії...».

Зустріч із «коронаційними» письменниками відбудеться 19 січня о 16:30 у Книгарні «Є» (просп. Свободи, 7), а спеціально запрошеними гостями будуть письменниці Галина Пагутяк та Галина Вдовиченко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ