Слухай онлайн
Війна на Донбасі

Полк "Азов" повернувся на Донбас

Фото - прес-служби
Фото - прес-служби "Азову".
Фото - прес-служби
Фото - прес-служби "Азову".
Фото - прес-служби
Фото - прес-служби "Азову".
Фото - прес-служби
Фото - прес-служби "Азову".
1/4
Бійці окремого загіну спеціального призначення "Азов" повернулися на передові рубежі війни за незалежність України і спільно із побратимами зі Збройних сил виконують бойові розпорядження у зоні ООС згідно з наказами вищого командування.

Про це повідомила прес-служба «Азову»..

"Цей випадок є унікальним, адже вперше за останні роки підрозділ Національної гвардії став на захист України на «нулі», і ми пишаємося, що цим підрозділом є «Азов».

Останній рік був непростим для нашого спецпідрозділу. Під час боїв на Маріупольському напрямку ми втратили трьох бійців, і ці втрати скріпили дух азовців та посилили наснагу до подальшої боротьби за Батьківщину. Щодня всі ці роки війни ми робили усе від нас залежне для звільнення України від російського загарбника. Сьогодні наші бійці своїм завзяттям довели, що боєздатність «Азову» перебуває на своєму найвищому рівні і ми гідні того, аби сповна продемонструвати її ворогу.

Із вдячністю звертаємося до кожного українця, який вірив в «Азов», підтримував нас понад чотири роки та підтримує сьогодні. Завдяки вам ми не зупинилися влітку 2015-го, коли наш підрозділ тимчасово був виведений із передової, і сумлінно готувалися до початку нової сторінки в нашій історії. Упевнені, що попереду на усіх нас чекає перемога, і бійці «Азову» зроблять усе для її наближення!", - сказано у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
загрузка...
Загрузка...
");