Слухай онлайн
Історія

Пошуковці провели толоку з благоустрою Меморіалу на Верецькому перевалі

На передодні Зелених свят ­– величного християнського свята Трійці – фахівці меморіально-пошукового центру «Доля» провели толоку з благоустрою території Меморіалу Героям Карпатської України на Верецькому перевалі. Про це інформує меморіально-пошуковий центр «Доля».

Під час толоки було наведено благоустрій території – викошено траву між надмогильними хрестами та по зовнішньому периметрі. Також було прибрано рослинність, що пробивалась поміж бруківку на поверхню доріжки.

Як зазначив директор меморіально-пошукового центру «Доля» Святослав Шеремета, у фахівців підприємства вже стало традицією доглядати за такими пам’ятними місцями та підтримувати їх в охайному стані. «Сподіваємося, що, не дивлячись на карантинні обмеження, невдовзі люди все ж таки приїжджатимуть до Меморіалу на Верецькому перевалі, щоб віддати шану загиблим Героям, які поклали свої голови за Україну. А можливо, незабаром ми усі разом зможемо вшанувати пам’ять січовиків Карпатської України належними поминальними заходами», – сказав Святослав Шеремета.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ