Прем'єр-ліга Львівщини: «Галичина-Фенікс» обіграла «Покрову»

19 червня відбувся перенесений матч третього туру чемпіонату Прем'єр-ліги Львівської області між «Покровою» і «Галичиною-Феніксом» – доля звітного протистояння вирішилася ще в першому таймі.

У середині першої 45-хвилинки Михайло Мельник вивів господарів уперед – 1:0. Та незадовго до свистка на перерву підопічні Андрія Чіха схилили шальки терезів на свій бік: Мар'ян Залога рахунок зрівняв, а вже за мить дубль оформив Вадим Янчак – 3:1 на користь футбольного клубу «Галичина-Фенікс».

«Покрова» (Львів/Нижня Білка) – «Галичина-Фенікс» (Львів/Підмонастир) 1:3

Голи: Мельник М. (22) – Залога (39); Янчак (40; 42).

«Покрова»: Криванчик Остап (Рарог Павло, 84), Ващишин Назар (Ватаманюк Денис, 46), Прийма Назарій,

Мельник Денис (Дах Маркіян, 79), Теглівець Руслан (Лісковський Остап, 66), Садоха Володимир (Мадрик Андрій, 62), Шеремета Андрій, Фик Максим (Поглод Юрій, 46), Антонюк Володимир (Жмак Віталій, 66), Мельник Михайло (Маковський Максим, 79), Мельник Андрій (Стефанишин Любомир, 73)

Головний тренер: Олег Бойчишин.

«Галичина-Фенікс»: Шарун Володимир (Федишин Володимир, 59), Шута Максим-Любомир (Даців Денис, 59), Шута Артур-Максим, Матусевич Володимир (Павлишин Юрій, 77), Яців Денис, Вільховий Андрій, Яців Владислав (Вільховий Тарас, 66), Куртяк Богдан (Сороколіт Дмитро, 50), Яворський Павло, Янчак Вадим (Фещук Максим, 66), Залога Мар'ян

Головний тренер: Андрій Чіх.

Арбітр: Богдан Грисьо.

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Юрій Олійник.