21, 23 та 24 жовтня 2019 року відбудуться презентації проекту облаштування історико-культурного парку «Древній Звенигород» у двох польських містах – Варшаві та Кракові. Про це повідомила прес-служба історико-культурного парку «Древній Звенигород».
На подіях також буде презентовано попередні підсумки проекту «Древній Звенигород: брендинг і промоція княжої столиці», що став переможцем у конкурсній програмі Українського культурного фонду 2019 року «Створюємо інноваційний культурний продукт».
ВАРШАВА
21 жовтня о 12.00 у Національному музеї у Варшаві відбудеться лекція докторки історичних наук, наукової співробітниці Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України Віри Гупало «Стародавній Звенигород: феномен непам’яті»
21 жовтня о 17.00 у Національному музеї у Варшаві (Єрусалимські Алеї,3) відбудеться презентація проекту «Древній Звенигород: облаштування першого в Україні історико-культурного парку на території колишньої княжої столиці».
КРАКІВ
23 жовтня о 13.00 у Археологічному музеї міста Кракова відбудеться лекція докторки історичних наук, наукової співробітниці Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України Віри Гупало «Стародавній Звенигород: феномен непам’яті».
24 жовтня о 17.00 в Археологічному музеї міста Кракова (вул. Сенацька, 3) відбудеться презентація проекту «Древній Звенигород: облаштування першого в Україні історико-культурного парку на території колишньої княжої столиці», а також відкриття виставки: «Древній Звенигород: повернення з забуття».
Учасники презентацій:
Наталя Войцещук – координаторка проекту створення Парку «Древній Звенигород» та керівниця проекту «Древній Звенигород: брендинг і промоція княжої столиці»
Василь Петрик – кандидат архітектури, архітектор проекту створення історико-культурного парку «Древній Звенигород»
Модераторка – к.ф.н. Ірина Горбань, консультантка проекту «Древній Звенигород: брендинг і промоція княжої столиці»
Презентації відбуваються в рамках проекту «Древній Звенигород: брендинг і промоція княжої столиці» за підтримки УКФ.
Презентації відбуваються під патронатом Посольства України в Республіці Польща.
Нагадаємо, як повідомляло Гал-інфо, науковці Історико-культурного парку "Древній Звенигород" відтворили вигляд міста на етапі його становлення.