Слухай онлайн
Кримінал

СБУ Львівщини розшукує причетних до провокаційного опитування

Як повідомили у прес-службі Управління Служби безпеки України у Львівській області, СБУ Львівщини проводить перевірку за фактом поширення в мережі Інтернет провокаційного ʺопитуванняʺ, у якому йдеться про ʺперспективи регіонуʺ на кшталт ʺокремої незалежної державиʺ чи ʺприєднання до іншої державиʺ.

Відповідно до попередніх експертних висновків вказане ʺопитуванняʺ містить окремі ознаки складу злочину, передбаченого статтею 110 Кримінального кодексу України. Зокрема, публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до посягання на територіальну цілісність і недоторканість України.

Наразі СБУ вживає заходів для встановлення усіх причетних до організації вказаної провокації та притягнення їх до відповідальності відповідно до чинного законодавства.

З урахуванням набутого спецслужбою досвіду виявлення і блокування фактів діяльності російських спецслужб проти України, у т.ч. спрямованої на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в нашій державі, закликаємо мешканців регіону не піддаватись на провокації та не сприяти публічному поширенню вказаного ʺопитуванняʺ, який є очевидним елементом ворожої пропаганди.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");