“Шахтар” переміг “Волинь” з рахунком 4:1

Футболісти донецького “Шахтаря” взяли гору над луцькою “Волинню” — 4:1 — у стартовому матчі другого туру чемпіонату України у Прем’єр-лізі.

Віце-чемпіони країни відкрили рахунок всередині першого тайму. Багатоходівку бразильців “Шахтаря” завершив на 25-й хвилині Тайсон, точно пробивши у ближній кут.

На 39-й Тейшейра подвоїв результат, зігравши на добиванні після того, як луцький голкіпер Богдан Шуст відбив удар Олександра Гладкого.

До перерви волиняни встигли забити м’яч престижу: Іван Ордець сфолив у своєму штрафному проти Флорентіна Матея і румун сам взявся виконувати пенальті, пославши м’яч низом у правий кут воріт.

На 54-й хвилині Тейшейра став автором дубля. А останню крапку в матчі вже в доданий час поставив Едуардо, котрий відзначився своїм першим м’ячем після повернення до “Шахтаря”.

Тепер донеччани зосередяться на підготовці до першого матчу третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти турецького “Фенербахче” 28 липня в Стамбулі.