«Шахтар» у Львові провів дитячий футбольний турнір

1 листопада у Львові відбувся перший дитячий турнір у рамках програми «Давай, грай!» від ФК «Шахтар».

Нагадаємо, ось уже кілька років проект успішно працює в Донецьку, де сотні хлопців грають у футбол під керівництвом досвідчених волонтерів, підготовлених клубом. ФК «Шахтар» регулярно організовує для дітей майстер-класи та проводить змагання. Місяць тому проект запрацював у Львові. У першому турнірі взяли участь 40 школярів у віці від 7 до 12 років.

Діти сформували п'ять команд, назву яким дали за прізвищами улюблених футболістів основного складу «Шахтаря». Кожна команда провела по чотири матчі, після чого відбулися ігри за призові місця.

У підсумку переможцем стала команда «Пятов». Друге місце посіли хлопці з колективу «Марлос». Бронзові медалі дісталися команді «Тейшейра». Особисті нагороди як найкращі гравці віком до 10 і до 13 років отримали СлавікЗаповський і Олег Малькевич.

Кожен учасник отримав призи від ФК «Шахтар», а переможцям був урочисто вручений Кубок.