Слухай онлайн
Кримінал

Що прикордонники знаходять в автомобілях з американських аукціонів? Відео

Фото ДПСУ
Фото ДПСУ
Фото ДПСУ
Фото ДПСУ
Фото ДПСУ
Фото ДПСУ
1/3
Пневматичну гвинтівку, два магазини до пістолету, а також 80 набоїв до вогнепальної зброї (калібром .45 ACP та 9 мм) виявили учора зранку в контейнері з автомобілем, який доставили зі Сполучених штатів Америки. Про це сьогодні, 3 лютого, повідомили у прес-службі Державної прикордонної служби України.

Знайти такий неоднозначний багаж допомогла прикордонна собака «Тінда». Його забули в проданому автомобілі «Форд». Знайдені боєприпаси, гвинтівку й магазини вилучили та передали в митницю.

Подібні випадки непоодинокі. Нагадаємо, днями на Одещині прикордонники виявили понад сотню набоїв до вогнепальної зброї у відділенні для «запаски» іншого американського «Форда».

Загалом у 2019 році співробітники Одеського прикордонного загону в морських портах виявили більше 1,5 тис. набоїв та майже три десятки одиниць зброї у вживаних автомобілях, які українці придбали на аукціонах в США (де в більшості штатів громадяни мають право на володіння та використання зброї для особистого захисту). У таких випадках українські правоохоронці встановленим порядком вилучають зброю та боєприпаси. Цей факт ніяк не впливає на подальшу долю транспортного засобу, а майбутньому господарю пильність прикордонників дозволяє позбутися зайвого клопоту, адже за незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами в Україні передбачена кримінальна відповідальність.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");