Слухай онлайн
Спорт

Сьогодні стартує міжнародний шаховий фестиваль Кубок Львова

Сьогодні, 3 травня, о 15.30 год. у готелі «Волтер», що на вул. Липинського, 60а (4 поверху), стартує наймасштабніший в Україні міжнародний шаховий фестиваль Кубок Львова 2017. Наразі участь підтвердили 25 гросмейстерів та понад 30 міжнародних майстрів і майстрів ФІДЕ. Всього у фестивалі змагатимуться більше півтисячі учасників з 11 країн. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«На фестиваль Кубок Львова 2017 зареєструвалось вже понад 580 шахістів з 11 країн. Окрім України, це представники з Польщі, Білорусі, Угорщини, Азербайджану, Молдови, Німеччини, Чехії, Франції, Ісландії  і Росії. Склад учасників буде досить сильним: 25 гросмейстерів та більше 30 міжнародних майстрів і майстрів ФІДЕ», - розповів організатор шахового змагання Назар Фірман.

Нагадаємо, змагання триватиме впродовж семи днів з 3 до 9 травня. В межах фестивалю відбуватиметься три турніри у двох локаціях – з класичних шахів у готелі «Вольтер», і два турніри зі швидких, окремо для дітей і дорослих, – у Львівському палаці мистецтв. Призовий фонд фестивалю складе 200 тисяч гривень. Організатори: управління молоді та спорту Львівської міської ради та Львівська обласна шахова федерація.

Зареєструватись:

  • на турнір з класичних шахів Belgian Village Опен: https://goo.gl/JzZtYV
  • на дитячий турнір з швидких шахів Галицька здоба Опен: https://goo.gl/2jrN6g
  • на турнір з швидких шахів Банк Львів Опен: https://goo.gl/Zo3kGW

Положення та додаткова інформація: https://chess.lviv.ua/news/864

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...