Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

Сторіччю Параджанова присвятили плакатну виставку у Львові

Виставку «Сергій Параджанов – 100 років» експонують у Львівському палаці мистецтв. На виставці представлені 60 робіт студентів Харківської державної академії дизайну і мистецтв. Про це повідомляє ЛОР.

Експозиція присвячена сторіччю видатного режисера-новатора українського кінематографа, сценариста, композитора Сергія Параджанова, яке в Україні відзначають цього року. «Сергій Параджанов – митець, який не боявся творити у час, коли за роботи карали. Це знакова постать для українців, які продовжують творити у непростий час російсько-української війни», – наголосив керівник Львівського палацу мистецтв Левко Ванькович.

«Ми, харківʼяни, вдячні Львову, Львівській національній академії мистецтв та Львівському палацу мистецтв. Вдячні молоді Харківської академії, яка долучилась до цих робіт. Усі вони в різних містах України та за кордоном, але ми працюємо попри все», – розповів керівник проєкту, член-кореспондент Національної академії мистецтв України, професор кафедри графічного дизайну Харківської державної академії дизайну і мистецтв Володимир Лесняк.

Оглянути виставку можна на першому поверсі Палацу мистецтв у березні-квітні щодня (крім понеділка), з 11:00 до 17:00 години. Адреса: м. Львів, вул. Коперника, 17.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ