Слухай онлайн
Спорт

Священники з дев’яти єпархій УГКЦ у Винниках позмагались у міні-футболі

Учора, 15 жовтня, у Винниках на полі футбольної школи "Покрова" відбувся міжєпархіяльний турнір із міні-футболу серед духовенства УГКЦ. Про це повідомили 16 жовтня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА

Такі змагання на Львівщині відбуваються вже вп‘яте. Участь у цьогорічних змаганнях взяли священнослужителі усіх дев‘яти єпархій: Самбірсько-Дрогобицької, Мукачівської, Стрийської, Тернопільсько-Зборівської, Сокальсько-Жовківської, Коломийської, Івано-Франківської, Кам’янець-Подільської та Львівської.

Переможцями турніру стали священнослужителі Стрийщини, срібло змагань виборола команда духовенства з Тернопільщини, а бронзу — отці з Мукачівської єпархії.

"Спорт — це не тільки про фізичні зусилля, це й про силу духу, дисципліну, постійний рух та розвиток. Досягти успіхів у ньому можуть лише духовно сильні та наполегливі люди. І те, що ви своїм прикладом показуєте молоді, що спорт важливий, заслуговує неабиякої поваги", — зазначив на нагородженні керівник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Нагадаємо, у 2015 році при Комісії УГКЦ у справах мирян створили відділ душпастирства спорту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ