Слухай онлайн
Війна з Росією

Ситуація в пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування

Пасажирський і транспортний потік в контрольних пунктах в'їзду/виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО продовжує збільшуватися, хоча є набагато меншим ніж в останні дні минулого року. Про це повідомила Держприкордонслужба України.

Всього через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Зайцеве» – 4000 осіб та 765 транспортних засобів; КПВВ «Мар’їнка» – 3040 осіб та 760 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» – 4250 осіб та 1280 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» – 1235 осіб та 145 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» – 1355 осіб.

Всі контрольні пункти в'їзду/виїзду працюють в штатному режимі.

Сьогодні зранку для перетину лінії розмежування в КПВВ «Зайцеве» очікувало 300 транспортних засобів на в’їзд з неконтрольованої території та 250 на виїзд. На КПВВ «Мар’їнка» перебувало 150 автівок на в’їзд та 100 на виїзд. Перед контрольним пунктом «Новотроїцьке» черга незначна – спостерігалось 20 та 30 автомобілів на в’їзд та виїзд відповідно. На «Гнутовому» перебувало 20 транспортних засобів в напрямку в'їзду, черги на виїзд не було.

Враховуючи погодні умови, Державна прикордонна служба ще раз звертається до усіх громадян, які прямують через лінію розмежування, завчасно та ретельно готуватися до поїздок.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ