Слухай онлайн
Війна з Росією

Ситуація в пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування

Протягом вчорашнього дня пасажирський потік в контрольних пунктах в'їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО зменшився. Крім того зменшився транспортний потік на «Новотроїцькому», а на «Зайцевому», «Мар’їнці» та «Гнутовому» дещо збільшився. Про це повідомила Держприкордонслужба України.

Всього через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Зайцеве» – 3870 осіб та 810 транспортних засобів; КПВВ «Мар’їнка» – 2835 осіб та 825 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» – 3780 осіб та 1110 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» – 1185 осіб та 310 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» – 1120 осіб.

Сьогодні зранку для перетину лінії розмежування в КПВВ «Зайцеве» очікувало 300 та 150 транспортних засобів, які слідували на в’їзд з неконтрольованої території та виїзд відповідно. На КПВВ «Мар’їнка» перебувало 60 автівок на в’їзд та 100 на виїзд. Перед контрольним пунктом «Новотроїцьке» черга з 30 та 55 автомобілів на в’їзд та виїзд. На «Гнутовому» перебувало 25 транспортних засобів в напрямку в'їзду, черги на виїзд не було.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ