Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Надзвичайні події

Торік в Україні трапилось понад 18 тисяч ДТП із потерпілими

Унаслідок автопригод загинула 2791 особа та 23145 людей отримали травми.

Як повідомляє Олексій Білошицький, перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції, основними причинами таких ДТП стали: перевищення безпечної та встановленої швидкості руху; порушення правил маневрування; порушення правил проїзду перехресть; порушення правил проїзду пішохідних переходів; недотримання дистанції.

У відсотковому відношенні найпоширенішими видами ДТП із потерпілими стали: зіткнення (39,7%), наїзд на пішохода (28,4%) і наїзд на перешкоду (13,3%)

Він зазначив, що в автомобільних аваріях найбільше людей гине через зіткнення (33,6%), наїзд на пішохода (31,3%) і наїзд на перешкоду (16,1%).

Також в умовах воєнного стану правоохоронці зафіксували 790 ДТП за участі нетверезих водіїв. В цих ДТП 91 особа загинула та 1031 — травмована.

Працівники поліції за 2022 рік склали 134 520 адмінпротоколів за ст. 130 (Керування транспортним засобом особами, які перебувають у стані сп’яніння) КУпАП.

Окрім того, зареєстровано 2625 ДТП із загиблими та/або травмованими дітьми, в яких 125 дітей загинуло та 2978 дітей травмовано.

За період минулого року сталося 5284 ДТП із потерпілими пішоходами, у яких загинуло 874 особи та 4799 — травмовано.

"З’явились нові обставини, що зумовлювали тяжкі ДТП на дорогах — наявність штучних перешкод та відсутність належних дорожніх знаків. Звісно, це все було потрібно задля найвищої мети — оборони нашої країни. І так, це було необхідно в тих умовах, що були.І авжеж — відключення світла. Це було і є катастрофічним для безпеки дорожнього руху…", — зазначив Білошицький.

Він додав, що водночас служби відновили роботи 128 камер автоматичної фіксації, а з 24 лютого побільшало звичайних автопатрулів, які додатково слідкують за ситуацією на дорогах:

"Також у місцях, де не встановлено системи автоматичної фіксації, на автодорогах України відновили роботу щодо контролю за швидкістю руху автомобілів за допомогою лазерних вимірювачів швидкості TruCAM (крім областей, де тривають постійні бойові дії)".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ