Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

Цьогоріч відзначать 100-річчя з дня заснування Одеської кіностудії

Як повідомили у прес-службі Мінкульту, Уряд на своєму засіданні 24 квітня затвердив план заходів з підготовки та відзначення 100-річчя з дня заснування Одеської кіностудії.

Відповідний проект розпорядження розроблений Міністерством культури України.

Згідно із затвердженим планом заходів, у травні 2019 року відбудеться низка урочистих культурно-мистецьких заходів, присвячених 100-річчю з дня заснування Одеської кіностудії. Зокрема, відбудеться відкриття Зірки Олександра Довженка на Алеї Зірок у м. Одесі, в обіг буде введено художній поштовий блок, присвячений 100-річчю з дня заснування Одеської кіностудії, та проведено його спецпогашення.

До 100-річчю з дня заснування Одеської кіностудії Національним банком України буде виготовлено та запущено в обіг пам’ятну монету. Буде проведено Всеукраїнський конкурс короткометражних кінопроектів «Короткі зустрічі» імені Кіри Муратової.

Протягом 2019 року у кінотеатрах Одеської області, м. Одеси та Будинку кіно Національної спілки кінематографістів України відбудуться покази фільмів, створених на Одеській кіностудії. А також проведені виставки фотографій, архівних матеріалів, тематичної літератури, екскурсії, творчі зустрічі, присвячені 100-річчю з дня заснування Одеської кіностудії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ