Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

Цими вихідними у Львові буде пройде фестиваль «Флюгери Львова»

11-12 травня у Львові відбудеться фестиваль «Флюгери Львова». У програмі – виступи відомих гуртів та пізнавальні події для різних аудиторій. «Квитком» буде добровільний внесок на підтримку українських військових. Про це повідомляє ЛМР.

Цьогоріч культовий міський фестиваль, що має тривалу історію (з 2003  року), буде трохи іншим, відповідним часу та стану, у якому живемо. Буде і лірика, українська поезія в музиці, і трохи драйву. Будуть події різного характеру і для різних аудиторій – дорослої та дитячої.

Розпочнеться фестиваль у суботу, 11 травня, о 10:00 із традиційного для «Флюгерів» формату – прокидання з гуртом «Мертвий півень». А у вечірній програмі того ж дня – українська поезія від колективів «Пиріг і Батіг» і «Три кроки в ніч», і панк-рок від гурту «Бетон».

Програма Флюгерів 2024

11 травня, субота

10:00 _ Прокидання із «Мертвим півнем». Ведучий Андрій Жолоб (Закапелок Маркіяна Іващишина)

12:00 _ Військовий оркестр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (площа Ринок)

18:00 _ Лекція дослідниці Богдани Ткачук про феномен фестивалів у час війни (Закапелок Маркіяна Іващишина)

18:30 _ Гурт «Три кроки в ніч» та читання поезії Софії Ленартович (Закапелок Маркіяна Іващишина)

19:15 _ Лекція-представлення Марії Пігури, керівниці Офісу Lviv – the European Youth Capital 2025, про важливість статусу Молодіжної столиці Європи для Львова (Закапелок Маркіяна Іващишина)

19:30 _ Гурт «Бетон» (Закапелок Маркіяна Іващишина)

20:30 _ Гурт «Пиріг і Батіг» (Закапелок Маркіяна Іващишина)

12 травня, неділя

13:00_Вистава «Джереґеля.ВеснянОчки» від Першого театру. Ритуал закликання весни (Закапелок Маркіяна Іващишина). Вхід вільний для дітей та їхніх батьків. Вистава рекомендована для дітей від 10 років.

Нагадаємо, фестиваль організовують Інститут стратегії культури та ГО «Вірменська 35», за підтримки Львівської міської ради, «Кредобанку» та компанії «Львівські круасани».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ