Слухай онлайн
Культура

У Домі Франка відкриють виставку 150-річчя Лесі Українки

25 лютого у Домі Франка відкриють виставку однієї світлини "Цвіт папороті". На ній презентують фотографію Лесі Українки, яку не бачили навіть дослідники, а поетеса та її рідні вважали найкращою. Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.

Єдиний відомий фотооригінал зберігається в фондах Дому Франка. І ніколи досі не був відкритий для огляду. Навіть дослідники-лесезнавці ніколи не тримали його в руках. Вперше він буде виставлений у день 150-річного ювілею Лесі Українки.

"Найбільшу таємницю досі приховував зворот цього фото. На ньому – два речення з 16 слів, місце і дата. Та ці два речення варті цілих томів. Бо сильніші за смерть. А місце і дата здатні розповісти історію, у якій прихована драма. І навіть не одна. В унікальній історії цієї світлини химерно сплелися два трагічні кохання і одна дивовижна дружба. І одне незабутнє літо. Таке, яке буває лише раз у житті", - зазначили організатори виставки. 

Виставка однієї світлини "Цвіт папороті" відкриється в Домі Франка о 14:00 годині. А переглянути її можна буде упродовж трьох днів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ