Слухай онлайн
Культура

У Луцьку відбудеться зустріч з Любком Дерешем

В рамках Луцької літературної резиденції "Місто натхнення", приуроченої до 150-ї річниці від Дня народження Лесі Українки, відбудеться зустріч із другим резидентом проєкту - письменником Любком Дерешем. Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі Луцької міської ради.

Зустріч відбудеться у п'ятницю, 28 травня, о 12.00 в актовій залі головного корпусу Волинського національного університету імені Лесі Українки (пр. Волі, 13, четвертий поверх). Вхід вільний. Захисна маска — обов’язкова.

У програмі:

  • авторські читання;

  • спогади про Юрка Покальчука;

  • розмова про літературу, про творчі конкурси та проєкти;

  • автограф-сесія.

    Луцька літературна резиденція триватиме 5 тижнів - з 17 травня до 20 червня. Її метою є популяризація Луцька та його міських просторів, як мистецького осередку, а також міста європейського культурного контексту.

Результатом резиденції стане збірка творів (оповідань, есе, новел), створених резидентами в межах резиденції та під її впливом. Твори, в яких Луцьк є місцем подій, героєм чи містом персонажів, покликані популяризувати місто в українському та європейському мистецьких контекстах як привабливу туристичну дестинацію.

Організатори проєкту: управління туризму та промоції міста Луцької міської ради спільно з творчою агенцією "Баляндраси" (м. Київ)

Модерує захід літературна кураторка резиденції Ольга Ольхова.

Партнери проєкту: програмна директорка Litosvita Світлана Привалова, менеджерка культурних індустрій Ірина Плехова, менеджерка книжкових проєктів Юлія Лактіонова, видавництво "Комора" сайт Yakaboo, компанія “Типографія від А до Я”, а також партнер-меценат міжнародна рекрутингова компанія Jobian.

Довідка:

Любко Дереш - український письменник, яскравий представник сучасної української постмодерної літератури. Дебютна робота письменника, книга “Культ” була опублікована в 2001 році, коли йому було 15 років. Роман був перекладений на російську, сербську, болгарську, німецьку та французьку мови. Далі вийшов ряд національних бестселерів, в їх склад увійшли романи: "Поклоніння ящірці", "Архе", "Трохи пітьми" і "Голова Якова". Сьогодні письменник отримав титул лідера сучасного літературного покоління і шанується багатьма українцями.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ