Слухай онлайн
Надзвичайні події

У Львові чадним газом отруїлося троє дітей

4 січня о 23.05 у м. Львові (вул. Східна, Шевченківський район) в квартирі житлового будинку отруїлися, попередньо, чадним газом 4 (чотири) особи, з них 3 дитини, яких у стані середнього ступеня важкості було госпіталізовано. Про це йдеться у зведеннях Департаменту цивільного захисту Львівської ОДА.

А саме: 1976 року народження, – до реанімаційного відділення Львівської обласної клінічної лікарні, після надання медичної допомоги у задовільному стані відпущена додому; 2006 року народження – до реанімаційного відділення Львівської комунальної міської дитячої клінічної лікарні, стан на 6.00 5 січня – середнього ступеня важкості; 2003 року народження – до реанімаційного відділення Львівської комунальної міської дитячої клінічної лікарні, стан на 6.00 5 січня - середнього ступеня важкості; 2001 року народження, – до реанімаційного відділення Львівської комунальної міської дитячої клінічної лікарні, стан на 6.00 5 січня - середнього ступеня важкості.

Працівниками ПАТ «Львівгаз» тимчасово перекрито подачу газу в квартиру.

Причина події з’ясовується.

Крім цього 5 січня о 05.10 у м. Львові (вул. Новознесенська, Личаківський район) в квартирі житлового будинку отруїлися, попередньо, чадним газом 3 (три) особи, яких у стані середнього ступеня важкості було госпіталізовано до реанімаційного відділення Львівської обласної клінічної лікарні, а саме:

- 1970 року народження;

- 1970 року народження;

- 1992 року народження.

Працівниками ПАТ «Львівгаз» тимчасово перекрито подачу газу в квартиру.

Причина події – з’ясовується.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ