Слухай онлайн
Кримінал  |  АТО

У Львові ФСБ хотіло провести «збори матерів учасників АТО»

Службою безпеки України задокументовано та попереджено проведення в нашій країні чергової, режисованої в Росії, фейкової акції, спрямованої на розхитування ситуації в країні. Повідомив прес-центр СБ України.

За задумом російської сторони, шостого вересня у Львові планувалося провести так звані «Збори матерів учасників АТО», під час яких піддати критиці державну політику, у першу чергу на Сході України, та закликати до припинення антитерористичної операції на будь-яких умовах.

Організатор заходу, мешканка Волині та одна з провідних функціонерів «Російського культурного центру», за російські кошти, найняла в якості учасників пересічних громадян.

Оперативники спецслужби задокументували, що для «масовки» організатори найняли за чотириста гривень майже сто пенсіонерів та студентів, які повинні були імітувати ролі родичів учасників антитерористичної операції. Жодного члена родини учасників АТО серед протестувальників не було.

СБ України констатує, що чергова спроба створити «картинку» фейкового незадоволення українською владою для російських ЗМІ виявилися невдалою.

Додамо, що провокація мала відбутися 6 вересня у центрі Львова у готелі "Жорж". Представники адміністрації готелю у коментарі журналістам заявили, що їх ввели в оману і про справжню мету акції вони нічого не знали. Мовляв, йшлося про презентація книжок «Волинський пантеон:Схід-2015» та «Волинський пантеон:Схід-2016». На захід привезли жінок із Волинської області. Організаторка було представилась як Ольга Саган.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ