Слухай онлайн
Культура

У Львові назвали переможця конкурсу каверів "Різні. Рівні"

На Маніфесті Толерантності "Різні. Рівні" перемогу здобуло відоме подружжя музикантів Bozhyk Duo.

Освітній центр з прав людини у Львові оголосив переможців конкурсу каверів на пісню "Різні. Рівні", яку її творці називають Маніфестом Толерантності. Перемога дісталася відомому львівському подружжю музикантів Bozhyk Duo – піаністці Юлії та скрипалю Олександру Божикам. Як приз вони отримають запис та продюсування авторської композиції на одній із найкращих студій звукозапису в Україні Jenny Records.

Послухати і переглянути кавер-переможець, який отримав на YouTube-каналі Освітнього центру з прав людини у Львові найбільшу кількість переглядів, можна тут.

Bozhyk Duo
Bozhyk Duo
Bozhyk Duo
Bozhyk Duo
Bozhyk Duo
Bozhyk Duo
Bozhyk Duo
Bozhyk Duo
1/4

Творче змагання тривало два місяці. Оголошений у середині червня музичний конкурс мав на меті привернути увагу українців до кампанії «Різні. Рівні», яка покликана довести: всі — різні, всі — рівні.

Нагадаємо, ще у травні в Україні відбулася унікальна пісенна прем’єра: Alina Pash, Сергій Бабкін, Latexfauna, KRUTЬ, Gurt [O], YUKO, Constantine та інді-музиканти записали спільну композицію "Різні. Рівні".

1/1

"Ми – різні та рівні, а значить у нас є вісім мільярдів причин бути вільними",  - це вперше провідні українські музиканти та музикантки об’єдналися навколо ідей толерантності та прийняття. А завдяки оголошенню конкурсу каверів на пісню "Рівні. Рівні" до цієї кампанії долучилися нові артисти і артистки. 

"Загалом на конкурс надійшло десять оригінальних каверів і відео на Маніфест Толерантності "Різні. Рівні", - розповідає координаторка конкурсу Галина Гузьо. – Тішить, що географічно ми охопили всю Україну: є заявки з Києва, Львова, Харкова, Одеси, Запоріжжя та Вінниці. Жоден кавер не схожий на інший – ані стилістично, ані за настроєм. Усі конкурсанти та конкурсантки підійшли до переспіву і його візуалізації дуже творчо".

Усі кавери, подані на конкурс, зібрано тут.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ