Тарас Чучман, Роман Мельник та Валерій Тарасенко загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.
Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.
Чин похорону Героїв розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла у Львові (вул. Театральна, 11). Об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.
Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.
Біографічні довідки Героїв
Тарас Чучман (04.07.1982-04.04.2023). Львів’янин.
Навчався у Ліцеї №18 Львівської міської ради та Середній загальноосвітній школі №97 міста Львова. Здобував освіту у Коледжі «Західноукраїнський колегіум» за спеціальністю «Правознавство» (зараз – Навчально-науковий інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола). Закінчив музичну школу за класом «цимбали» і «сопілка».
У 2002 році розпочав професійний шлях, будучи керівником одного з магазинів торгової групи «КРЕЗ». Згодом працював менеджером на підприємстві «Рітейл».
З 2006 року займався відеографією. Автор проєкту «Повсталий степ», що у 2016 році був визнаний найкращим відеороликом на тему війни з Росією. Активно співпрацював із ТОВ “SoftServe” щодо розробки навчальних відеотренінгів, був визнаним фахівцем на ринку “e-learning”.
Займався збором коштів для потреб дітей з онкологічними захворюваннями та безпритульних тварин. Був затятим фанатом футбольного клубу «Карпати».
З перших днів повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист Батьківщини до лав 2-ї окремої Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Боровся із російськими окупантами на території Донеччини.
У Тараса Чучмана залишилися дружина, троє дітей, батько та сестра.
Роман Мельник (03.06.1981-01.04.2023). Львів‘янин.
Навчався у Середній загальноосвітній школі I-III ступенів №76 міста Львова (сьогодні – Ліцей міжнародних відносин імені Василя Стуса Львівської міської ради). Здобував освіту у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Львівський професійний політехнічний ліцей» (тоді – Професійно-технічне училище №33 міста Львова).
Протягом 1999-2001 років проходив строкову службу у лавах Національної гвардії України у Криму та здобув звання «молодший сержант».
У мирний час працював заступником керівника будівельної дільниці. Цікавився історією України, зокрема, у роки Першої та Другої світових воєн.
Після початку повномасштабного вторгнення російської федерації вважав своїм обов‘язком стати на захист Батьківщини та вступив до лав 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка Сухопутних військ Збройних Сил України. Брав участь в обороні Авдіївки та Бахмута.
У Романа Мельника залишились батьки, двоє братів, дружина, син та дві доньки-двійнята.
Валерій Тарасенко (03.08.1975-29.03.2023). Уродженець селища міського типу Білокуракине Луганської області.
Навчався у Старобільській загальноосвітній школі І-III ступенів №4. Здобував освіту у Старобільському медичному фаховому коледжі, надалі закінчив Луганський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Соціальна педагогіка».
Після завершення навчання проходив строкову військову службу у лавах прикордонників. Протягом 2000-2002 років працював фельдшером у місцевому слідчому ізоляторі.
Згодом вступив на контракт до Луганського прикордонного загону. Завершивши службу, обіймав посаду начальника штабу цивільної оборони у Старобільській центральній лікарні.
У 2016-2019 роках виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у лавах Національної гвардії України, надалі вступив до 501-го окремого батальйону морської піхоти 36-ї окремої бригади морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
У Валерія Тарасенка залишилися мама, дружина та двоє синів.