Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Надзвичайні події

У Львові п'ятеро людей отруїлись чадним газом, серед них - двоє дітей

11 січня, близько 19:30 год., у м. Львові, у квартирі чотирьох поверхового будинку по вул. Городоцька, 297, отруїлись чадним газом 5 осіб, у тому числі 2 дитини (2006 та 2013 року народження) яких було госпіталізовано у медичні заклади м. Львова.

Про це інформує Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Квартира обладнана ПГ-4 та газовою колонкою. Аварійною бригадою ПАТ “Львівгаз” тимчасово припинено подачу газу до квартири.

Обставини події встановлюються.

Як повідомила пресслужба ЛМР, зокрема, постраждали:

— жінка, 1977 року народження (у стані середнього ступеня важкості доправлено в обласну клінічну лікарню);

— чоловік, 1964 року народження (у стані середнього ступеню важкості доправлено в обласну клінічну лікарню);

— жінка, 1985 року народження (у стані середнього ступеню важкості доправлено в обласну клінічну лікарню);

— хлопець, 2013 року народження (у стані середнього ступеню важкості доправлено в міську дитячу клінічну лікарню);

— хлопець, 2006 року народження (у важкому стані доправлено в міську дитячу клінічну лікарню).

Квартира обладнана ПГ-4 та газовою колонкою. Аварійна бригада ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинила подачу газу до квартири. Обставини події встановлюють.

Загалом від початку року по місту зафіксували вже 6 випадків отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 16 осіб, з них 4 дітей. На жаль, 1 людина загинула.

Фахівці вкотре наголошують, що основною вимогою для уникнення біди є притік свіжого повітря у приміщення, де є прилади для опалення – через вікно, через двері, і через вентиляційний канал, який має бути постійно прочищений, і в якому має бути відповідна тяга, щоб відпрацьовані гази виходили в атмосферу. Там, де встановлені прилади з димовідводом продуктів згоряння в комин – тобто газові коти чи колонки тощо – цей комин також має бути чистим. І в жодному разі в таких приміщеннях не може бути електричних вентиляторів. Якщо одне з таких правил недотримане, то у приміщенні починає утворюватися чадний газ і стається біда.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Газ вибухонебезпечний, і найменше порушення правил може призвести до трагедії з людськими жертвами –  вибуху, пожежі, отруєння та руйнування. Під час усіх нещасних випадках, пов'язаних із використанням газу (вибух, пожежа, отруєння), слід зателефонувати в одну з міських служб: швидку допомогу — 103, пожежну — 101, газову — 104, поліцію — 102. Будь-яка з цих служб повідомить решту і вони прибудуть на місце події.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ