Слухай онлайн
Культура

У Львові стартував проєкт «POETY. Діалог Поколінь»

До жовтня 2021 року у Львові триває унікальний музично-літературний проєкт POETY. Діалог Поколінь. Це наймасштабніший музично-симфонічний-літературний освітній проєкт у Львові, що реалізується за підтримки Українського культурного фонду.
фото - пресслужба ЛМР

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Головна мета проєкту – привернути увагу до постатей українських письменників через музику та дискусії про ювілярів 2021 року – Лесі Українки, Миколи Вінграновського, Юрія Клена, Івана Франка, Павла Тичини, Чайки Дніпрової та Грицька Чубая.

«Впродовж проєкту в серпні – вересні будуть зреалізовані 7 онлайн відеодискусій за участі Юрка Іздрика, Григорія Семенчука, Остапа Сливинського, Оксани Забужко, Мар’яни Савки та інших. У дискусіях – обговорення життя поета-ювіляра та поета-сучасника, ключові та переломні моменти, чому важливо говорити про них сьогодні, як вони вплинули на сучасну українську та світову літературу, як подати сучасному школяреві чи першокурснику, що Тичина – це круто? Як підліткам та молоді показати, якими крутими та драйвовими були поети, які творили українське?» – зазначають організатори.

Відео розповсюджуватимуть на сторінках проєкту та партнерів у YouTube, Facebook, Instagram, а також у львівських загальноосвітніх школах та вишах: https://youtu.be/ZPprBWpWAjY.

Організатор проєкту – ГО «Львівський Культурний Центр».

8 жовтня відбудеться космічний концерт Соломії Чубай із симфонічним оркестром «INSO-Lviv» та креативним відеоартом від художника з Луганська Олексія Хорошка. Концерт – прем’єра унікального симфо-музичного альбому-книжки «POETY. Діалог Поколінь». Участь візьмуть Соломія Чубай разом із симфонічним оркестром «INSO-Lviv» та відомими музикантами: Ігор Гнидин – барабани, Андрій Кохан – бас-гітара, Сашко Главацький  - гітара, Том Луголообі – фортепіано, Софія Сливка – бек-вокал.

Також альбом буде доступним на музичних платформах Spotify, YouTube Music, Apple Music, Deezer.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ