Слухай онлайн
Культура

У Львові відбудеться виставка абстрактного мистецтва "Апокриф"

Відвідувачів Львівського палацу мистецтв запрошують на персональну виставку живопису "АПОКРИФ" Пластичні трансформації львівського художника Ігоря Івасіва. Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.

"Над картинами для цієї експозиції я працював понад два роки. Мої роботи у жанрі абстракціонізму, вони експресивного характеру. Я обрав собі такий напрямок, оскільки він не обмежує художника, не створює якихось рамок для творчості. Це дає можливість вільно обирати форми, кольори, графіку тощо",- розповів Ігор Івасів.

За його словами, в межах експозиції буде представлено приблизно 20 робіт.

"Володіючи віртуозною технікою живописання в річищі абстрактного експресіонізму, Ігор Івасів реалізує багатий творчий потенціал і закріплює свій індивідуальний естетичний маніфест. Його «Апокриф» переростає рамки одного жанру і набуває статусу величавої живописної симфонії, зарядженої потугою мистця внести власні культурно-антропологічні судження в репрезентацію Епохи з її колізіями, парафразами вселенських утопій та апокаліптичними пересторогами",- зазначив проректор з наукової роботи Львівської національної академії мистецтв, професор Роман Яців.

До слова, Ігор Івасів працює в галузі станкового живопису та вітражного мистецтва. Напрям малярства - сучасне абстрактне мистецтво.

Він навчався у Львівському державному інституті прикладного та декоративного мистецтва (тепер Львівська національна академія мистецтв). Творчу діяльність як художник розпочав ще у студентські роки .

Неодноразово брав участь у національних та міжнародних виставках живопису:

- Обласна художня виставка, присвячена 175-річчю з дня народження Т. Г. Шевченка

- Міжнародна студентська виставка в м. Вроцлав (Польща).

- Бієнале "Львів,91-Відродження" (м. Львів.)

- Бієнале "Імпреза-91" (м. Івано-Франківськ.)

- Виставка живопису "Нові пропозиції", музей етнографії та художнього промислу (м. Львів)

Відкриття виставки відбудеться 5 березня о 16:00 год у Львівському палаці мистецтв.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ