Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

У Львові відбулось відкриття 28 «Весняного салону»

Фото: Львівська ОВА
Фото: Львівська ОВА
Фото: Львівська ОВА
Фото: Львівська ОВА
1/2
Вчора, 24 квітня, у Культурно-мистецькому центрі «Львівський палац мистецтв» відбулось відкриття 28 виставкового проєкту «Весняний салон». Про це повідомляє Львівська ОВА.

На виставці представили понад 260 картин 132 художників – членів Спілки художників України та інших відомих митців, які вражають різноманітністю тем і стилів.

Цьогоріч виставка особлива –  присвячена 210-й річниці від народження видатного українського поета Тараса Шевченка.

«Відкриття Весняного салону – це вже традиційне свято для усіх поціновувачів мистецтва. У наш час нам так бракує радісних, світлих, добрих емоцій. А вони вкрай потрібні. І Весняний салон їх дарує. Окрім чудових барв весни, маємо змогу насолодитися тут і дивовижними мистецькими барвами. Маємо змогу і помилуватися картинами, і роздумати, і надихнутись думками та творами художників. Як добре, що ніщо не може цієї традиції зламати. 

Дякую усім учасникам виставки за творчість, за те, що даруєте нам неймовірний всесвіт своїх талантів, а в них – Україну. Дякую всім, хто долучився до організації цього масштабного проєкту за вашу працю. Бажаю вам і надалі примножувати славу нашого національного мистецтва. Слава Україні!» – привітала присутніх директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОВА Ірина Гаврилюк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ