Поціновувачів прекрасного запрошують у музей «Дрогобиччина» на концерт, присвячений творчості видатного італійського композитора Доменіко Скарлатті.
Вечір музики, де звучатимуть клавірні сонати Доменіко Скарлатті, відбудеться 12 лютого у Галереї сакрального мистецтва. Музичні твори відомого композитора виконають студенти II курсу фортепіанного відділу Дрогобицького музичного коледжу імені Василя Барвінського.
Зазначимо, Доменіко Скарлатті (1685-1757) – видатний італійський композитор і клавесиніст епохи бароко, чия творчість справила значний вплив на розвиток музики. Особливу славу йому принесли його понад 500 клавесинних сонат.
Творчість Доменіко Скарлатті стала важливим етапом у переході від барокової до класичної музики, вплинувши на подальший розвиток фортепіанної техніки та стилю.
Не пропустіть нагоду насолодитись музичними шедеврами.
Вхід вільний.
